Úvod » O nás

O nás

Vítejte na stránkách AUDREYS.CZ         

AudreyMyšlenka pro založení těchto webových stránek a výrobě nabízených oblečků pro psy, vznikla již koncem roku 2011. Hlavním impulzem pro výrobu oblečků pro psy, byl především nedostatek kvalitních, moderních a funkčních oblečků pro psy středních a velkých plemen. Dále se také zabýváme výrobou ortopedických pelechů a veselých obojků.

Hlavním záměrem výroby oblečků je především originalita, funkčnost a design. Při výrobě psích oblečků je kladen důraz na výběr funkčních materiálů. Mezi používané funkční materiály patří: fleece, softshell (více druhů tohoto materiálu, který má buď fleece podklad nebo úpletový podklad-letní verze materiálu), Coolmax, ThermoCool aj. 

Naše ortopedické pelechy uspokojí i ty nejnáročnější, nejen, že zajistí zdravé spaní Vašemu čtyřnohému příteli, ale také se mohou stát velice vkusným doplňkem Vašeho domova. 

Nabízené produkty se snažíme stále zdokonalovat a vylepšovat, proto každý, kdo má nějaké podnětné návrhy na zlepšení psích oblečků nebo dokonce nové návrhy pro psí oblečky, neváhejte a kontaktujte nás mailem. 

 

Proč kupovat psí oblečky Audreys?

1.       Jedná se o individuální výrobu, která je originální a jedinečná.

2.       Lze vyrobit výrobek přímo na míru Vašeho pejska.

3.       Zaměřujeme se především na střední a velká plemena.

4.       Psí oblečky jsou nápadité a funkční.

5.       Obleček lze vrátit či vyměnit do 14-ti dnů. Obleček musí být bez známek použití.

© 2013 Audrey´s - výroba oblečků a doplňků pro psy.